X
تبلیغات
زولا
دیدن یا ندیدن ٬ داشتن یا نداشتن - کاغذ سفید
کاغذ سفید
کاغذ سفید

دیدن یه فیلم سکسی برای یه دختر یا پسر جوون اصولاً چیز جالبیست. حتی اونا که میگن از دیدن این صحنه ها حالشون هم میخوره ، اگه یه فیلم سکس دستشون بیاد و تنها هم باشند ، با چنان رغبت نگاه میکنن که نگو و مپرس! در حین دیدن هم برای اینکه خودشونو گول بزنن میگن: اه مرده شورشونم ببرن ، اینا دیگه چه کثافتایین.
اما من اینجا نمیخوام بگم همچین فیلمی ببینین یا نبینین ، که یه نفر این وسط بگه این بابا شمل هم داره نشر فساد میکنه ، ولی میخوام بگم باور کنین حتی اگه نمیخواین ببینین ، داشتن یه فیلم سکس توی کمدتون که درشم قفله ، نه تنها خوبه ، بلکه ضروریه!
حتماً فکر میکنین میخوام بگم ، یه سری روابط یاد میگیرین که بعدها تو زندگی زناشویی به دردتون میخوره (البته برا اونا که هنوز قلاده تاهل برگردن نیاویخته اند.) نه ! اینو نمیخوام بگم ، اون موقع اگه هیچ چیزم بلد نباشید ناخودآگاه خودتون میفهمید چیکار کنین! اصلاً نگران نباشید!
جونم براتون بگه یکی از دوستام که یکم مشکل تو زندگیش داشت و به قول خودش ، دیگه از زندگی سیر شده بود و جونش به لبش رسیده بود ، دیشب اومد یه سری بهم زد و گفت: امروز صبح رفته بودم کوه ، تا اومدم بگم که چرا نگفتی تا باهم بریم ، ادامه داد ، تا خودمو پرت کنم پایین و خودمو بکشم ..!
منم به جای اینکه بگم ، وا ...! چرا...؟! مگه زده به سرت...! بگو ببینم مشکلت چیه؟! تا کمکت کنم...
گفتم: پس چرا خودتو نکشتی...؟!
گفت: آخه وقتی خواستم خودمو از کوه پرت کنم و از این زندگی نکبت خلاص شم ، یادم اومد که یه فیلم سکس از اوناش که بازیگراش سنگ تموم میزارن! توی کشوی میزمه و اگه کسی بعد از مرگم این فیلم را ببینه ، آبروم میره ... با خودم فکر کردم که اول میرم فیلمو نابود میکنم و بعد میام خودمو میکشم ، ولی تو این فاصله که خواستم برم فیلمو نابود کنم ، هم از خودکشی پشیمون شدم هم دیدم بابا این فیلم حیفه! خیلی قشنگه! و دست به فیلم نزدم تا سر فرصت یه بار دیگه فیلمو ببینم ...!
گفتم: خوب کاری کردی ، این فیلمو نگه دار که دفعه دیگه که خواستی خودتو بکشی ، بازم همین فیلم نجاتت بده!
حالا فهمیدین چرا...!
دیدن یا ندیدن ، داشتن یا نداشتن یه فیلم سکس ، کدام بهتر است؟!

+نوشته شده در سه‌شنبه 17 تیر‌ماه سال 1382ساعت06:22 ق.ظتوسط بابا شمل | | 15 نظر